Konkurs „Lubię Olej”

Nagrodą w konkursie jest domek dla lalek z zestawem mebli. (Lalki widoczne na zdjęciu nie są elementem nagrody).

Mega, super, wielki!!! Dwupoziomowy drewniany domek dla lalek (parter z użytkowym poddaszem). Otwarty tył pozwala na zabawę lalkami oraz dowolne rozmieszczanie mebelków w pomieszczeniach. Zabawka wykonana jest z drewnianych elementów 3D do samodzielnego złożenia. Łączy elementy pracy twórczej z rozwijaniem wyobraźni przestrzennej oraz zdolności manualnych dzieci.

Zabawka edukacyjna, która pomaga małym architektom i budowniczym poznać materiały oraz metody konstrukcji. Po złożeniu domku można go ozdobić wedle własnego upodobania 😊

Części należy systematycznie składać z laserowo wyciętych elementów. W razie konieczności wygładzić brzegi elementów papierem ściernym. Dla zapewnienia mocnego i trwałego połączenia można dodatkowo użyć kleju do drewna. 😊

Przybliżone wymiary domku – 84cmx83cmx35cm (patrz zdjęcie powyżej)

Warunki udziału w konkursie

 1. Dokonaj zakupów w sklepie www.niwki.pl na kwotę 250 zł brutto lub więcej w terminie 17 maja 2019 – 16 czerwca 2019 roku.
 2. Zgłoś chęć udziału w konkursie poprzez zaznaczenie takiej opcji przy finalizacji zamówienia.
 3. Zrób i prześlij na adres mailowy sklep@niwki.pl fajne zdjęcie promujące nasze produkty oraz wymyśl do niego hasło/slogan reklamowy. W temacie wpisz słowo Konkurs i podaj numer swojego zamówienia.

UWAGA!!! Tylko wykonanie łącznie powyższych działań skutkuje uczestnictwem w konkursie. Nadesłanie zdjęć i hasła równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na ich publikację na stronie oraz w serwisach społecznościowych: Facebook, Instagram, itp.

Regulamin Konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest Olejarnia Niwki prowadzona przez PHU Agata Łupina, będąca jednocześnie sponsorem konkursu: „Lubię olej”
 2. Nagrodą w Konkursie jest drewniany domek dla lalek wraz z zestawem mebli.
 3. Przyznana w Konkursie nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną.
 4. Konkurs trwa od 17.05.2019 roku do 16.06.2019 roku do godz. 23:59.
 5. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 6. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla klientów detalicznych dokonujących zakupów w sklepie internetowym Olejarnia Niwki.
 7. Udział w konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
 8. Jeden uczestnik może dokonać jednokrotnego zgłoszenia do konkursu.
 9. Przed przystąpieniem do konkursu, należy zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu. Zgłoszenie się Uczestnika do udziału w konkursie oznacza, że Uczestnik zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje jego zapisy.
 10. W konkursie zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców, każdy otrzyma jedną nagrodę (domek z zestawem mebli).
 11. Przy wyłanianiu Zwycięzcy Konkursu, Organizator oceniać będzie zgłoszenia, biorąc pod uwagę ich oryginalność, kreatywność oraz terminowość.
 12. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od daty zakończenia konkursu i umieszczone zostaną na stronie www.niwki.pl oraz facebooku.
 13. Zwycięzcy mają obowiązek zgłosić się do Organizatora w ciągu 3 dni od opublikowania wyników konkursu w celu podania danych teleadresowych do wysyłki. W innym przypadku zostanie wybrany nowy zwycięzca. Dane należy kierować pod adres sklep@niwki.pl
 14. Nagroda jest wysyłana przez Sponsora konkursu. Wysyłka odbywa się jedynie na terenie kraju na koszt Sponsora.
 15. Organizator konkursu nie odpowiada za termin oraz stan nadesłanej nagrody.
 16. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagrody oraz na publikację zdjęć wykonanych i nadesłanych jako praca konkursowa.
 17. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu rozstrzygnięcia konkursu i dostarczenia nagrody.
 18. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 28.07.1992 r. i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
 19. Organizator ma prawo zmieniać warunki regulaminu o których poinformuje Uczestników.
 20. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez serwis Facebook. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności.
 21. Nagroda przesłana zostanie „na płasko” do samodzielnego złożenia/sklejenia.

Życzymy udanej zabawy.

© Copyright Niwki 2019